Svend Eric Panjer

LoveLife Run | Hilversum

Niet 1 maar 2 LoveLife runs




Twee jaar geleden kreeg ik de diagnose lymfeklierkanker. Daar ben ik heel goed uitgekomen en weer volledig hersteld. Mede omdat ik tijdens mijn behandelingen fantastisch ondersteund werd door Ter Gooi ziekenhuis om fit te blijven. Dit heeft zeker bijgedragen om dragelijk door de behandeling heen te komen. Dan komt het moment van herstel en denk je: “dat hardlopen dat doe ik wel weer even”. Nou, dat viel vies tegen en was behoorlijk confronterend. Eén minuutje hardlopen en één minuutje wandelen was in het begin al haast niet te doen. 

Daarom doe ik dit jaar mee aan niet één maar twee LoveLife runs om meer aandacht te vragen en om te laten zien wat mensen die ziek zijn allemaal wel kunnen. Hiermee willen we geld op halen voor belangrijk kankeronderzoek. Maar voor mij ook om een klein steentje te kunnen bijdragen aan hen die nu in hun een behandeling of herstel proces zitten. Waarom? Omdat 1 op de 2 mensen in Nederland te maken krijgt met kanker. Dat moet anders.

Het mooie van de LoveLife Runs is dat (ex-)patiënten samen met hun familie, vrienden en (medische) zorgverleners 5 kilometer rennen om geld op te halen voor kankeronderzoek. Een onmetelijke prestatie waarvoor kracht en doorzettingsvermogen nodig is. Ze trainen 12 weken lang met de hulp van een gespecialiseerde trainer om de finish te halen. Hun lach en hun traan maken de LoveLife Run zo bijzonder.

Met jouw steun help je Fight Cancer om cruciaal onderzoek te financieren. Elke donatie groot of klein maakt een verschil. Steun mij en laten we samen vechten voor een toekomst zonder kanker!

 

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

Thank you to my Sponsors

20,89

Marily Kleijn

30,00

Annette

Heel veel succes!

100,89

8bouwmanagement

Samen vechten voor een toekomst zonder kanker!

100,89

Bob & Esther Herber

Super dapper van je! Heel veel succes

10,89

Esmeralda Van Halteren

Succes met deze mooie en waardevolle actie! 2 Runs dus wij doneren los van elkaar beide runs, steuntje in de rug en voor het hele goede doel!

30,89

Roger Croft

Great cause, Svend & good luck with your runs!! 👏👏👏

20,00

Anonymous

Zet hem op!

Show more