Ik kom in actie voor Fight cancer
Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar.
My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!
My Updates

Ik komen in actie voor Fight Cancer
Monday 24th MarIn de zomer van 2023 is er bij Marco kanker geconstateerd. Deze run staat in het teken van hem. Samen met familie en vrienden zetten wij ons in om deze run te voltooien en zo bij te dragen aan de strijd tegen kanker. Alle opbrengsten gaan naar de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Wil je hieraan bijdragen? Doneren kan via de link: https://www.fightcancer.nl/fundraisers/nathalienotenboom Namens mij en Fight Cancer hartelijk dank voor jullie steun!
ShareThank you to my Sponsors

€25,89
Joan Vlaanderen - Van Der Veer

€150,89
Anonymous
Heel veel sterkte en succes

€75,89
Patricia Van Der Flier
Succes

€50,89
Jolanda Van Der Linden

€30,00
18 Hoog

€75,89
Anonymous
Hi Marco / Nathalie. Hieraan wat bijdragen is wel het minste wat we kunnen doen. Een mooi initiatief is dit en aan alle lopers een compliment dat ze dit doen voor Marco en verder onderzoek naar deze rotziekte. Xxx Michel

€30,89
Mariette Bijl-baart
Bij deze! X Mariette

€20,89
Anonymous

€30,89
Gil
Wat een mooi en waardevol initiatief! Ik draag graag mijn steentje bij en zal een donatie doen om dit belangrijke onderzoek te steunen. Heel veel succes met de run!

€20,89
Anonymous
💪🏼 Hi Nathalie,, een mooi en belangrijk initiatief!

€30,89
Aalia
Heel veel succes!

€50,89
Ilona Greeve
Super stoer van je Nat en natuurlijk doneer ik graag om die verschrikkelijke ziekte een trap te geven en om nog meer onderzoek te doen! Heel veel succes met het lopen van die 10 kilometer en ik zie graag een foto van jou als je de finish bereikt! 🙃🍀

€30,00
Ck
Heel veel succes!

€20,89
René Van Duijnhoven

€20,89
Edith Bakker
Heel veel succes!
Our Team Members

Marco Vlaanderen (C)
€823

Pepijn Rompes

Zara Vlaanderen
€222

Jeroen Van Dijk
€190

TWAN van Dijk
€227

Carmen Postma
€90

Peter Postma
€1.599

Roos en Mirjam Eerenberg

Nathalie Notenboom
€667

Roos & Mirjam Eerenberg
€548

Julia Timmer
€325

Succes!