Daisy Bouwman-Rutten

LoveLife Run | Almere

Ik kom in actie voor Fight cancer

Om geld op te halen voor kankeronderzoek. Dat is heel hard nodig, want nog steeds krijgt 1 op de 2 mensen in Nederland de diagnose kanker. Sponsor mij en help daarmee Fight cancer met de financiering van belangrijk onderzoek naar kanker. Fight cancer en ik zijn jou heel erg dankbaar. 

Helaas ben ik zelf afgelopen oktober getroffen door borstkanker. Dit heeft geleid tot een dubbele mastectomie en het verwijderen van beide poortwachtklieren. Dit is een zeer heftige tijd geweest en nog. 

Helaas hoor ik steeds meer mensen om me heen,met een vorm van kanker. Iedereen kent wel iemand in zijn of haar omgeving. 

Ik ga vooral voor mezelf aan deze actie meedoen om weer vertrouwen te krijgen in mijn eigen lichaam en dat ik een doel heb om naar toe te werken. En dat ik daarmee ook nog een goed doel steun.

Je denkt dat je je lijf door en door kent totdat je erachter komt dat je kanker hebt en daar niks van gemerkt hebt. Het is een echte sluipmoordenaar.

Willen jullie me steunen? Alle kleine beetjes zijn welkom.  

Alvast heel erg bedankt en ik ga hard aan de slag met trainen. 

My Achievements

Zelf een eerste donatie gedaan

Pagina gedeeld op social media

Blog bericht geschreven

Profielfoto toegevoegd

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan €500

Team gemaakt

Eerste 5 donaties binnen!

My Updates

Let's start fighting💪💪

Thursday 20th Feb
Ik vind het mega spannend. Heb nog nooit zo'n stuk hardgelopen en met mijn rug vind ik dat ook doodeng.🫣🫣
 Gelukkig trainen we onder het toeziend oog van goede sportbegeleiders en stemmen we steeds af hoe het gaat en bouwen we langzaam stap voor stap op.
Ik hoop dan ook dat ik het ga redden. Maar wat ik heb gehoord heeft tot nu toe iedereen de finish bereikt dus he waarom zou ik dat niet kunnen? 
Ik heb het nog nooit gedaan maar denk dat ik het wel kan is de mooie spreuk van Pippi Langkous  die regelmatig in mijn hoofd zit. 
Alle formulieren zijn ingevuld. 
Woensdag 5 maart begint de eerste training. Nogmaals mega spannend maar ik ga ervoor. 
Heb inmiddels ook een wandelschema van de fysio waarin ik langzaam de tijd steeds verder ga proberen op te bouwen. 
Ik ga proberen iedereen hier op de hoogte te houden van mijn vorderingen en ik hoop dat iedereen mij massaal wil steunen.
Alle kleine beetjes helpen. Dit zal mezelf ook mentaal een boost geven om door te gaan. 
Alvast bedankt. ❤️❤️😘❤️😘

De knoop doorgehakt.

Friday 14th Feb
Vandaag precies 3 maanden na mijn operatie. Alles ingevuld en als alles goed gaat gaan we vanaf nu hier hard voor trainen met als doel om hier straks over de finish te komen. 25 mei here we come!!!

Thank you to my Sponsors

5,89

Tamara K.

Je kan het!

15,89

Damien

Heel veel succes!

10,00

Ilja

Heel veel succes Daisy! 💪🏼

10,89

Trudie Bruijns

Je bent een topper veel succes,,!

5,89

Nina L

5,89

Anjo Stralen

30,89

Marco

Succes 💪

10,89

Anonymous

Donatie gedaan

5,89

Roos

💪💪

10,89

Meike

❤️💪❤️

30,89

Hjw Spithoven

Succes ik denk aan je

10,00

Sonja Snel

5,00

Kirsten Alma

25,89

J.l. Bouwman

❤️👊🏻👊🏻je kunt het💪🏻💪🏻💪🏻.

25,00

Daisy Bouwman-rutten

Show more